KONST / Litografier / Färglitografi 16087457
nr 1608 7457
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:30:25
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)